2,6 млн гривень отримала цього року Херсонщина для реалізації програми компенсації відсотків за кредитами в агропромисловому комплексі


27 / 06 / 2018

У Херсонській області триває реалізація програми часткової компенсаціії відсоткової ставки за залученими кредитами для суб'єктів господарювання агропромислового комплексу.

Загальна сума видатків у 2018 році на здешевлення банківських кредитів для сільгосптоваровиробників Херсонської області складає 2,633 млн грн.

Постановою Кабінету Міністрів України № 254 від 7 лютого 2018 року «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» встановлено, що у 2018 році компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами надається позичальникам, які мають виручку (чистий дохід) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн грн.

Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат, та середньостроковими кредитам, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов'язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об'єктів сільськогосподарського призначення.

Пріоритет в отриманні відшкодування мають позичальники, які займаються сдівництвом та ягідництвом, вирощуванням овочів на відкритому ґрунті.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.

Бажаючі скористатися зазначеною державною підтримкою мають звернутися до Департаменту агропромислового розвитку за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 204, тел. (0552) 42-27-39, 42-27-54.

Теги: кредит
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости