26 квітня у Херсоні відбудеться тренінг-програма для лікарів "Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення"


25 / 04 / 2018

26 квітня у Херсоні відбудеться тренінг-програма для лікарів "Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення".

Тренінг проходитиме у туристичному комплексі "Фрегат" (просп. Ушакова, 2) з 8.00 до 18.30.

На одноденному тренінгу для лікарів будуть навчати виявляти у пацієнтів фактори ризику розвитку хронічних захворювань і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

Практична частина тренінгу- це можливість для лікарів та представників преси просто під час заходу безкоштовно відвідати кабінет профілактики, щоб здати зразок крові для аналізу за такими показниками, як холестерин загальний, тригліцериди, ліпопротеїди високої густини, ліпопротеїди низької густини, ліпопротеїди дуже низької густини, коефіцієнт атерогенності. Отримані дані дозволять оцінити індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE, денситометрія (п'ятковий метод), глюкометрія. В кабінеті профілактики також проходитиме майстер-клас з юлайзеротерапії.

Теоретична частина навчання- це лекції на актуальну тематику провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей. Учасники тренінгів отримають важливу інформацію щодо профілактики хронічних захворювань від медичних науковців топ-рівня, матимуть змогу поспілкуватися з ними в режимі діалогу. Формат заходу також дозволить представникам преси взяти інтерв'ю у світил медичної науки.

Довідка. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» була заснована у 2007 році.

Основною метою Асоціації є сприяння покращенню надання медичної допомоги, підвищенню якості та тривалості життя населення шляхом розвитку профілактичної, терапевтичної, гендерної та антивікової медицини, пропагування знань у цих галузях медицини за допомогою лекцій, бесід, друкованих видань, виступів по радіо та телебаченню, міжнародних наукових та гуманітарних зв'язків.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости