23-25 травня кампанія "Я - громада!" продовжить свій маршрут на Херсонщині


20 мая 2019 года.

23 - 25 травня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я - громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», продовжує свій маршрут на Хесронщині.

Інформаційна кампанія «Я - Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров'я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об'єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Херсонській області кампанія проходитиме у Верхньому Рогачику, Скадовську та Генічеську.

23 травня 2019, Верхній Рогачик
Що? Публічна дискусія «Об'єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті нового етапу реформи децентралізації».
Де? Центральний районний будинок культури
Коли? 12.00-14.00 (реєстрація починається об 11.30).
До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, представники соціальних та комунальних служб, фермери та підприємці (у тому числі великі), керівники молодіжних груп (організацій, шкільне самоврядування), представники громадських, зокрема місцевих, організацій та медіа.

24 травня 2019, Скадовськ
Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»
Де? Центральна площа
Коли? 14.00-18.00
До участі запрошуються всі мешканці Скадовська та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров'я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

25 травня 2019, Генічеськ
Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»
Де? Площа біля кінотеатру "Україна" (вул. Центральна 3)
Коли? 14.00-16.00
До участі запрошуються всі мешканці Генічеська та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров'я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Про кампанію:

Заходи всеукраїнської інформаційної кампанії «Я - Громада!» відбудуться у 39 населених пунктах різних областей України.

Кампанія має на меті:
• підвищити рівень обізнаності громадськості про позитивні зміни, що відбулися внаслідок реформи децентралізації;
• сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та поширення позитивних практик ОТГ;
• сприяти залученню громадян до активної участі у соціальному, культурному та політичному житті своїх громад за допомогою конкретних прикладів, коли люди самі стають агентами розвитку громади;
• сформувати позитивне ставлення до процесів добровільного об'єднання та децентралізації по всійї України.

Загалом у різних областях України відбудеться 28 публічних та 11 діалогових заходів за участі широкої громадськості, ГО, представників ОТГ, волонтерів та журналістів.Концепція «Містечка Децентралізації» (у 28 населених пунктах) дозволить одночасно провести низку інтерактивних заходів, що поєднують інформаційно-просвітницьку діяльність, презентації кейсів, обмін досвідом, іграми та розважальними форматами. Це дозволить залучити і об'єднати людей усіх соціальних і вікових груп доступним і цікавим шляхом.

Діалогові заходи для цільових груп також плануються у форматах інформування, презентації кейсів та дискусій (у 11 населених пунктах).

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я - Громада!» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости