22 мільйони за дизпаливо, або чому херсонські прокурори покривають шахраїв, які пограбували фермерів?

22 мільйони за дизпаливо, або чому херсонські прокурори покривають шахраїв, які пограбували фермерів?
21 ноября 2019 года.

Ще весною цього року з десяток сільгосппідприємств та фермерів з Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей «повелися» на привабливі ціни на дизпаливо та розрекламований сайт фірми ТОВ «Вітана-Оіл» https://vitana.com.ua/

У розпал посівної кампанії усі разом відвалили нафтотрейдеру близько 30 мільйонів гривень.

Найбільш настирливі якось вибивали по 5-10 тон, залишки (кому - 100, кому - 200, а кому - й 600 тон) директор «Вітани-Оіл» особисто обіцяв поставити завтра-післязавтра. Минуло літо, зібрали врожай і усі разом порахували збитки: недобросовісний нафтотрейдер недопоставив дизпалива на 22 мільйона гривень.

На сьогодні проти керівників ТОВ «Вітана-Оіл» відкриті кримінальні справи в чотирьох областях України, поліція Херсонщини веде слідство по чотирьом з них. У ході слідства стало відомо, що «Вітана-Оіл» останнім часом дизпаливом торгувала й торгувала дуже активно. Так, наприклад, нафтобазі з міста Каховка, яка належить відомому на всю область перекупнику краденого, продали 200 кубометрів соляри по 18 гривень за літр при гуртовій ціні (яка вказана на сайті) - 23,25 грн.

база

А своєму прямому конкуренту в Херсоні «Вітана-Оіл» відвантажила 600 кубометрів дизпалива ще дешевше. Чому така щедрість? Поспішали? Так. Бо продавали не своє паливо, а київської агрофірми, яка на нафтобазі на Срітенській вулиці в Херсоні просто зберігала пальне й акуратно сплачувала на рахунки «Вітана-Оіл» за... таку послугу.

20 листопада слідчі ГУ нацполіції в Херсонський області провели одразу декілька вдалих обшуків на різних об'єктах Херсонщини та сусідніх областей. На нафтобазі у Каховці виявили, вилучили й передали на відповідальне зберігання частину із тих самих 200 «кубів» дизпалива, які належали київським аграріям, і які задешево перепродали ділки з «Вітана-Оіл» каховському перекупнику.

бага

Але про вдалу поліцейську операцію, на жаль, не доводиться рапортувати. Адже при проведенні обшуків у Каховці у всіх слідчих дружньо задзвонили телефони. Телефонували співробітники обласної прокуратури, мовляв, чому? Навіщо? Що ви робите? І ви про це ще пожалкуєте!

Дзвінки виявилися не простою істерикою прокурорських любителів заправлятися «на халяву» - вони встигли попередити херсонського подільника, у якого б мали вилучити 600 кубометрів перепроданого по колу палива, і тим самим зірвали санкціонований обшук.

У наступному матеріалі редакція оприлюднить фото та телефонні номери прокурорів, що «кришують» шахрайські схеми херсонських нафтотрейдерів і тим самим обкрадають фермерів з усієї України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости