20-22 серпня у Скадовську відбудеться фестиваль «Чорноморські Ігри»

20-22 серпня у Скадовську відбудеться фестиваль «Чорноморські Ігри»
3 августа

20-22 серпня у місті Скадовськ Херсонської області відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»! Цього року проект присвячується 30-ій річниці Незалежності України!

За перемогу боротимуться 50 вокалістів і творчих колективів.

У Фестивалі беруть участь виконавці від 6-ти до 16-ти років з усієї України, в т.ч. з тимчасово окупованих територій. (УВАГА! Виключенням є діти старше 16 років, які пройшли онлайн відбір у 2020 році). До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа.

Підтримати дітей, поділитися досвідом та подарувати свої виступи приїдуть понад 20 провідних виконавців: DOROFEEVA, Олександр Пономарьов, Анна Тринчер, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, MONATIK, Мята, Віталій Козловський, Маrietta Ways, TAYANNA, Гурт «Антитіла», Тіна Кароль, NK, DANTES, TARABAROVA, NIKITA LOMAKIN, Макс Барских, Оля Цибульська, Артем Пивоваров, Гурт GO_A.

Графік Фестивалю: 20 серпня 2021 - півфінал, 21 серпня 2021 - фінал, 22 серпня - змагання за Гран-прі та гала-концерт.

Чорноморські Ігри за 17 років здобув статус найбільшого некомерційного дитячого фестивалю-конкурсу в Україні. Участь у фестивалі є безкоштовною. Мета заходу: пошук, відкриття, творчий і духовний розвиток талановитих дітей в Україні незалежно від їх національного походження та соціального статусу.
Сайт Фестивалю. Тут починаються артисти!

Контакт оргкомітету фестивалю: +380 67 464 84 64

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости