У День міста херсонців запрошують на фестиваль морських традицій “Ринда”


17 сентября 2021 года.

18 вересня о 10:00 на набережній по просп.Ушакова відбудеться фестиваль морських традицій «Ринда».

Фестиваль носить почесне ім'я Олега Ванденка, який був капітаном легендарного барка «Товариш», портом приписки якого був Херсон. Під його вітрилами пройшли практику понад 12 тисяч херсонських курсантів-моряків, близько півтори тисячі з них стали капітанами. Свято розпочнеться із урочистої ходи курсантів Херсонської морської академії.

На офіційне відкриття завітає консул Генерального консульства Республіки Польща в Одесі Павло Недведєцький.

Гості фестивалю зможуть побачити справжню крейсерську регату імені польського генерала Маріуша Заруського та перегони на «драконах», позмагатись із курсантами морської академії в перетягуванні канату, пройти справжню посвяту у моряки, скуштувати продукцію від херсонських виробників і рестораторів, стати частиною справжнього, смачного, рекорду України, у рамках якого можна буде безкоштовно посмакувати запашним, свіжоспеченим хачапурі.

З 10 і до 19 години маленьких і дорослих херсонців розважатимуть аніматори, безліч дитячих, спортивних, танцювальних локацій.

Також у рамках фестивалю морських традицій «Ринда» пройде друга виставка/пленер/пікнік «СУШКА».

Другий рік поспіль художники, фотографи, митці та творчі люди нашого міста об'єднаються для проведення виставки просто неба для проведення майстер-класів, пленерів, демонстрацій акварельного живопису та живого спілкування. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости