17 червня у Херсоні проводитимуть перевірку системи оповіщення


16 июня 2020 года.

17 червня у Херсоні проводитимуть планову технічну перевірку міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб'єктів господарювання і населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

При цьому будуть увімкнені автономні сигнально-гучномовні пристрої, які розташовані на території міста. Вони передаватимуть сигнали і інформацію з питань цивільного захисту в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

У зв'язку з цим, просимо херсонців зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та, за можливості, повідомити про проведення перевірки рідних, близьких та знайомих.

Будь ласка, пам'ятайте!

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости