14 жовтня у Херсоні буде тимчасово перекрито рух транспорту


13 октября 2017 года.

14 жовтня буде тимчасово перекрито рух транспорту

З метою забезпечення публічної безпеки і порядку, під час проведення свята «Естафета морських поколінь», 14 жовтня буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Зокрема, з 10 до 13 години під час проведення заходу за наступним маршрутом святкового ходу курсантів: вул. Небесної сотні (40 років Жовтня) (від вул. Небесної сотні, 25 до вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії) - вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Небесної сотні до пл. Свободи) - пл. Свободи (від вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії до просп. Ушакова) - просп. Ушакова (від пл. Свободи до вул. Перекопської) - вул. Перекопська (від просп. Ушакова до вул. Дружби) - вул. Дружби, від вул. Перекопської, а також на набережній Генерала О.Федорова, в районі парку Слави, біля могили Невідомого солдата.

Також цього дня, 16.30 до 17.30, під час проведення Херсонською єпархією Української православної церкви хресного ходу та урочистого молебню, буде перекрито рух транспорту за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор (вул. Преображенська (Декабристів), 36) - Покровський сквер (вул. Рішельєвська (Жовтневої революції)), а також на вулицях, прилеглих до Покровського скверу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости