14 шкіл Херсона прийняли учать в Конкурсі соціальних ініціатив


18 июня 2020 года.

Освітяни 14 шкіл разом з школярами та батьками планують покращити шкільне середовище.

Два тижні тому назад Фондом "Об'єднання" було об'явлено конкурс по програмі "Локальні дії: глобальні зміни" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках TransitionPromotionProgram.

В рамках конкурсу в місті буде профінансовано три проєкти на суму 45000 гривень кожний. До 14 червня школи повинні були надати концепції своїх соціальних ініціатив. Загальна кількість поданих проєктів 21, від наступних навчальних закладів: гімназія №1, гімназія №3, гімназія №6, Таврійський ліцей мистецтв, Херсонський Обласний ліцей, НВК №15, НВК №51, НВК №56, ЗОШ №4, ЗОШ №18, ЗОШ №32, ЗОШ №34, ЗОШ №36, ЗОШ №46
Здебільшого ініціативи спрямовані на покращення навчального та дозвільного середовищ школярів. Кожен проєкт освітяни будуть реалізовувати разом зі школярами та їх батьками.

Наступного тижня активісти навчальних закладів пройдуть онлайн-навчання з проєктного менеджменту та матимуть нагоду покращити свої ініціативи. Після опублікують свої проєкти в Системі OpenSchool де користувачі матимуть можливість проголосувати за ті що їм сподобаються. По закінченню голосування Конкурсна комісія визначиться з переможцями які приступлять до реалізації своїх ініціатив.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости