131 населений пункт на Херсонщині без світла та води - Херсонська ОДА


07 / 04 / 2022

На Херсонщині 131 населений пункт - без світла і води. Через бойові дії відключені 2 лінії електромереж на території Дніпропетровської області, ведуться ремонтні роботи. Без газопостачання 18652 домогосподарства. Це 5 громад Станіславської ТГ та 16 населених пунктів Бериславського району.

Про оперативну ситуацію в районах області станом на 7 квітня повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

У Херсонському районі стабільно критична ситуація у Правдиному (Білозерська ТГ), де зруйновані 90 приватних будинків, зв'язку зі старостатом немає. Нестачу продуктів, медикаментів відчувають громад Таврійська, Нової Зорі, Правдиного. У всій Білозерській громаді є проблеми з доставлення необхідного, видачею пенсій через Укрпошту та готівкою.

У Великокопанівській ТГ створена російська військова комендатура.

Жителі Східного і Загорянівки Музиківської ТГ - без світла.

У Виноградівській, Дарївській ТГ немає ліків та дитячого харчування.

В Олешківській громаді ушкоджені будинки: в Олешках - 53 приватних і один багатоповерховий, є руйнування у селах територіальної громади.

У населених пунктах Станіславської громади багато ушкоджених і зруйнованих будинків. Електропотсачання відновлено на 25%.

За повідомленням голови ТГ вчора було проведено евакуацію жителів із села Олександрівка. В цілому, евакуювали більше 180 людей із Олександрівки, 30 із Станіслава, 24 дітей із Широкої Балки.

У Богданівці і Петрівці Херсонської ТГ немає світла. У 9 населених пунктах Чорнобаївської громади немає світла, у Посад-Покровському ще й газу. Багато руйнувань через обстріли. Частина жителів Благодатного, Клапаїв та Киселівки евакуювались до Чорнобаївки та Херсона.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости