11 травня у Херсоні обговорюватимуть нові можливості професійної підготовки майбутніх робітників будівельної галузі


3 мая 2018 года.

11 травня у Вищому професійному училищі м. Херсона (Миколаївське шосе, 52) обговорюватиметься тема щодо осучаснення змісту професійної освіти України та нові підходи для її розвитку. Зокрема, йтиметься про відкриття модерних навчально-практичних центрів у закладах професійної освіти України в рамках державно-приватного партнерства.

Учасники заходу не лише братимуть участь у висвітлені важливих питань професійної освіти, але матимуть змогу відвідати та побачити новостворені навчально-практичні центри «?nie?ka» та «VIDARON», що функціонуватимуть у державному навчальному закладі «Вище професійне училище №2 м. Херсона». Також присутні ділитимуться досвідом щодо створення та можливостей навчальних центрів. Варто зазначити, що такі освітні майданчики у навчальних закладах профільного спрямування відкриваються спільно із виробниками в рамках державно-приватного партнерства. Основна мета центрів - це широкі можливості для учнів опанувати новітні технології і матеріали у будівельній та деревообробній галузях.

Навчально-практичні центри «?nie?ka» та «VIDARON» є результатом співпраціТОВ «Снєжка-Україна» з Міністерством освіти і науки України. У листопаді 2016 року підприємство з МОН України підписало Меморандум про співпрацю, яким передбачено створення аналогічних навчально-практичних центрів в усіх областях України. Для ефективного навчального процесу розроблені теоретично-практичні програми за професіями «Маляр» і «Столяр», які інтегровані у навчальні плани закладів професійної освіти.

Захід розпочнеться о 10:30 год., у ньому візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки України, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Херсонської міської ради, Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської ОДА, управління освіти Херсонської міської ради, викладачі, майстри й учні Вищого професійного училища №2 м. Херсона», а також керівництво ТзОВ «Снєжка-Україна» та гості з професійно-технічних навчальних закладів інших областей України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости