11 правил для вагітних, які повинні дотримуватися члени королівської сім'ї


30 марта 2021 года.

Вагітність є довгоочікуваною і бажаною подією в кожній родині. Адже починається зворушливий і тривожний період в житті, особливо якщо вагітність перша. В цьому випадку хорошою підмогою для вас буде календар вагітної, який покаже, які зміни відбуватимуться у вашому організмі і як буде рости ваш малюк.

У англійської королівської сім'ї випадки поповнення трапляються досить часто. Скрупульозні англійці навіть придумали ряд негласних правил, які повинна дотримуватися високопоставлена майбутня мама.

Що повинна робити майбутня мама в королівській родині?

свадьба

Отже, до цих «правил» відносяться такі:

 1. Першою повідомляти про вагітність королеві Англії. Хоч це і не примусове правило, Єлизавета II завжди дізнається про це першою.
 2. Не проводити вечірок з приводу даної події. Настільки поширені в Америці baby showers не вітаються англійської аристократією.
 3. Публічно оголошувати про вагітність після закінчення 12 тижнів. За останнє століття був лише один виняток: під час третьої вагітності у Кейт почався сильний токсикоз, і всі прийоми були скасовані.
 4. Не вирушати в далекі поїздки та подорожі. Тут теж не обійшлося без винятків: Меган і Гарі вирушили в тур по Австралії.
 5. Не з'являтися в суспільстві в нарядах з декольте, носити взуття з закритим носком. Щоб не виглядати вульгарно, принцеси приховують груди, що збільшуються.
 6. Обов'язково йти в декретну відпустку. На цей час відкладаються всі світські події та прийоми.
 7. Під час вагітності та пологів приймати допомогу від «не королівських» бабусь і дідусів. Як би це абсурдно не звучало, але довгий час «не королівські» члени сім'ї не могли допомагати вагітній принцесі.
 8. Народжувати тільки під наглядом спеціальної команди, на чолі з особистим королівським акушером-гінекологом. Вся команда підписує спеціальний договір про нерозголошення.
 9. Акуратно виглядати при виписці. Під час виписки весь світ стежить за настільки важливою подією.
 10. Не давати дітям незвичайні імена. Правило закономірне. Але чим далі дитина від престолу, тим слабкіше це правило.
 11. Не давати дитині неофіційне прізвище. Зазвичай вона зв'язується з графством його батьків.

До того ж в королівській родині не прийнято приховувати від мас-медіа проблеми з протіканням вагітності. Вся інформація викладається на офіційному сайті королівського палацу.

Новости по теме
  Комментарии (0)

  Новости