11-12 листопада у Херсоні перевірятимуть місцеву систему оповіщення

11-12 листопада у Херсоні перевірятимуть місцеву систему оповіщення
09 / 11 / 2020

З 11 по 12 листопада 2020 року буде проводитися комплексна перевірка стану готовності до дій за призначенням місцевої системи централізованого оповіщення міста Херсона з практичним вмиканням сигнально-гучномовних пристроїв, електросирен та передачею сигналів і інформації з питань цивільного захисту в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні ? 100,6 МГц, FM-діапазон).

Про це повідомляє відділ з питань цивільного захисту м.Херсона міськради.

У зв'язку з цим, просимо херсонців зберігати спокій під час звучання сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Необхідно кожному пам'ятати:

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальнийсигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости