Не зважаючи на те, що переважна більшість педагогів Херсонщини і чимало лікарів відмовилися працювати в школах та лікарнях, підконтрольних окупаційній владі, остання не може забезпечити своєчасну виплату зарплати навіть тим спеціалістам, які лишилися на робочих місцях.
Лояльні до окупаційної влади Телеграм-канали розмістили повідомлення про виплату заборгованості вчителям з міста Нова Каховка, які працюють в школах, підконтрольних окупантам.
Окупаційна адміністрація Каховського району відзвітувала про погашення заборгованості перед вчителями за вересень і жовтень. В тексті повідомлення йдеться про те, що заборгованість погасили, доклавши певних зусиль.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/nk_zarpl1.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/10/nk_zarpl.jpg)
Але не було вказано, яких саме зусиль треба докладати окупаційній владі Каховського району при тому, що окупована частина Херсонської області – майже цілком дотаційна і залежить від окупантів. Останні, до речі, вихвалялися, що Росія виділила на Херсонщину до кінця 2022 року бюджет в 6 млрд. рублів.
Окупаційною адміністрацією Каховського району керує сумнозвісний Павло Філіпчук, відомий участю в корупційних схемах, а також повністю провальною роботою на посаді голови бюджетної комісії Херсонської облради.
Нагадаємо, росіяни готуються до оборони Херсона.