Після полону у окупантів наклав на себе руки екс-начальник поліції громадської безпеки Херсонщини Олег Худяков

Після полону у окупантів наклав на себе руки екс-начальник поліції громадської безпеки Херсонщини Олег Худяков
23 июня

Добровільно пішов з житті колишній керівник служби громадської безпеки Головного управління Нацполіції України в Херсонській області Олег Худяков.

Про це повідомили джерела МОСТа в правоохоронних органах. Відомо, що 51-річний Худяков був викрадений російськими окупантами й тиждень перебував у полоні.

Дуже ймовірно, що окупанти, які на Херсонщині не можуть сформувати свою «поліцію» з місцевих кадрів й шукають людей з досвідом роботи в правоохоронних органах, намагалися примусити Худякова до співробітництва. Вірогідно мали місце погрози стосовно членів сім'ї поліцейського (у нього лишилися дружина і син) або інших близьких. Тому за відсутності іншого варіанту вирішити цю проблему, не ставши зрадником, Олег Худяков прийняв страшне рішення.

Люди, які брали участь в громадському житті Херсона, а також херсонські журналісти, дуже добре знають Худякова, бо він був присутній на багатьох громадсько-політичних заходах. На відміну від багатьох колег, Олег Худяков не мав політичної упередженості, завдяки чому підтримував рівні стосунки з представниками різних політичних сил, завжди питався мирно вирішити усі конфлікти.

Під час подій Євромайдану Худяков підтримував конструктивні стосунки з учасниками протестних акцій, не приховуючи свого негативного ставлення до намірів тодішнього керівництва МВС активно застосовувати силу. Багато в чому завдяки саме Худякову події кінця 2013-го - початку 2014-го року в Херсоні пройшли без значних загострень.

З 2020 року Олег Худяков працював радником начальника ГУ Нацполіції в Херсонській області й провідним консультантом з питань громадської безпеки. Зокрема, в його функції входило контактування з «добровільними помічниками поліції», про один з таких випадків писав МОСТ.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости