На Херсонщині затримали експоліцейського. Катували і вибивали зізнання у тероризмі

На Херсонщині затримали експоліцейського. Катували і вибивали зізнання у тероризмі
31 / 03 / 2022

27 березня росіяни викрали мешканця Киселівки Віталія Лапчука та членів його родини.

Про це у фейсбук розповіла його дружина.

«Він поїхав з товаришем купити бензин на машину. О 13:00 зателефонував, щоб я відкрила йому. Коли я його побачила я мало не знепритомніла... його обличчя було криваве місиво, з брови з-під лейкопластиру капала кров, вся куртка була в крові, ніби відкрили кран! 9 озброєних людей з автоматами у бронежилетах увірвалися до будинку та розпочався обшук! Заглядали в кожну щілину... деякі речі вони знімали камерою, забрали у всієї родини телефони, 4 ноутбуки, забрали з двору машину джип патріот, дрібниці опускаю», - розповіла жінка.

Далі, за словами Ганни Лапчук, її, старшого сина та чоловіка, одягнувши пакети на голову, повезли на допити і зняття відбитків пальців.

«Привезли на Кірова (ймовірно будівля ГУНП у Херсонській області, - МОСТ), я це дізналася по бруківці. З мішками на головах ми сиділи десь з трьох дня до ночі. Весь цей час я чула, як допитують чоловіка його періодично спускали вниз і били, я чула. А ми просто сиділи в мішках», - розповіла вона.

За словами жінки, періодично до кабінету заходили озброєні люди і клацали затворами для залякування.

Коли її хотіли відпустити, але залишити сина, у жінки трапилася істерика.

«Я почала кричати, не знаю чому, що чоловіка вбили і сина хочете убити. Вам мало крові? Я нікуди не піду вбивайте і мене ... він сказав, що завтра приїжджає військова поліція і мені буде гірше! Гірше мені вже не буде, кажу, ви все вже зробили ... Ви садисти, вбивайте. Він подумав викликав когось і нас з сином почали виводити, я запитала за Віталіка він сказав, що він терорист - він сам зізнався і його відвезуть до росії судити. Я кажу, якби мене так били, я б зізналася, що я Гітлер», - описала жінка той страшний вечір.

Жінку із сином вивезли в місто і відпустили.

Коли прийшли додому, то побачили, що в будинок залетіла ракета.

«Я не хочу переповідати маревні розмови, які вони намагалися вести зі мною, що національності українець не існує, що вони прийшли врятувати нас від «бандер» та «нациків», а я в цей час з мішком на голові! Я питаю, до кого вони мене відносять - до бандерівки чи нацистки... Віднесли мене до нацистки, у якої мама українка, а тато єврей!», - розповіла вона.

Відомо, що Віталій Лапчук - підполковник поліції, працював у Херсонському юридичному інституті ХНУВС.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости