КНП “Херсонський міський геріатричний центр”
Політик
Рік заснування: 1992
Комунальний заклад Херсонської міської ради.
Заснований у серпні 1992 року.
Обов’язки директорки закладу виконує Ірина Котуля.
На травень 2026 року заклад перебуває у стані припинення – у квітні минулого року тодішній начальник Херсонської МВА Роман Мрочко “заднім числом” підписав розпорядження про припинення юридичної особи Херсонського міського геріатричного центру.
Згідно документу, його мають приєднати до міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.
85
ПРО ЦЮ ЛЮДИНУ ПИСАВ МОСТ
Завантаження...
