Довбиш Олег Едуардович

Політик
депутат Херсонської обласної ради 6 і 7 скликань
Рік народження: 1968

Народився 1968 року в м. Херсоні.

1993 року здобув вищу освіту в Херсонському сільськогосподарському інституті, вчений-агроном.

З 1990 року – оператор 3 розряду, майстер, начальник цеху № 4, директор з комерційних питань, голова ради організації орендаторів, з 1997 року – генеральний директор приватної колективної фірми «Херсоннафтопродукт».

У 1998 – 2004 роках – голова правління Відкритого акціонерного товариства «Херсоннафтопродукт».

Протягом 2004 – 2005 років – заступник генерального директора ЗАТ «Стандарт петроліум» (м. Київ).

З 2005 до 2007 року – директор ТОВ «Компанія стандарт»  (м. Київ).

З 2007 до 2008 року – власник та директор ВАТ «Туристичний комплекс «Фрегат».

Впродовж 2008 – 2010 років – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Бориса Сіленкова.

З березня по вересень 2010 року – голова Державного комітету рибного господарства України.

На місцевих виборах 2010 року обраний депутатом Херсонської обласної ради за списками Партії регіонів.

На місцевих виборах 2015 року балотувався в депутати Херсонської обласної ради за списками партії «Опозиційний блок». На час виборів – генеральний директор ПАО «Херсонська поліграфічна фабрика». Обраний депутатом по спискам у 2017 році.

На місцевих виборах 2020 року балотувався в депутати Херсонської обласної ради за списками партії «Наш край». На час виборів – генеральний директор ПАО «Херсонська поліграфічна фабрика».

103

ПРО ЦЮ ЛЮДИНУ ПИСАВ МОСТ

Завантаження...