Бурак Михайло Іванович

Політик
Бехтерський сільський голова
Рік народження: 1958

Народився 1958 року в с.Чортовець Городенківського району Івано-Франківської області.

Має професійно-технічну освіту.

На місцевих виборах 2010 року обраний Бехтерським сільським головою, як самовисуванець. На момент виборів – завідувач тракторної бригад СТОВ “Росія».

На місцевих виборах 2015 року повторно обраний головою Бехтерським сільським головою. Також на цих виборах балотувався до Херсонської обласної ради від партії « Відродження».

Після створення Бехтерської об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах у жовтні 2017 року обраний головою Бехтерським сільським головою.

На місцевих виборах 2020 року обраний Бехтерським сільським головою, як самовисуванець. Здобув підтримку 47,29 % виборців, хоча мав «двійника» за прізвищем. Окрім того, напередодні місцевих виборів СБУ викрила факт масової зміни виборцями адрес проживання в Бехтерах.

Діяльність Михайла Бурака на посаді була пов’язана з земельними скандалами довкола роздачі різним особам прибережних ділянок.

На початку квітня 2022 року Михайло Бурак потрапив у російський полон. Згодом чоловік з численними травмами опинився у лікарні.

66