17 жовтня о 13:00 в малій залі Новокаховської міської ради (проспект Дніпровський, 23) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми залучення позабюджетних коштів чиновниками та громадськими організаціями для проектів розвитку та громадських ініціатив.
Недостатня співпраця громадських організацій та органів місцевого самоврядування призводить до зниження ефективності залучення коштів та послаблення організацій громадянського суспільства та їхньої інституційної спроможності. Ця ситуація може призвести до зневіри мешканців у спроможність громади, пасивності мешканців громади та відсутності розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.
Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Новокаховської територіальної громади, депутатами міської ради, громадськими активістами та представниками старостатів обговорять, як виправити цю ситуацію, аби розвивати проекти та громадські ініціативи у громаді.
Питання до обговорення:
- Якою має бути довгострокова стратегія залучення позабюджетних коштів ОТГ?
- Які джерела фінансування можна залучити на реалізацію проектів розвитку та громадські ініціативи?
- Як залучити громадські організації, активістів та ініціативи до партнерства із ОМС у розробці проектів, щоб покращити інвестиційний образ ОТГ?
Учасники консультації:
- Наталія Біла, начальник відділу управління проектами Новокаховської міської ради
- Анатолій Білий, в.о. старости Дніпрянського старостинського округу
- Людмила Аннас, в.о. старости Веселівського старостинського округу
- Лариса Житченко, голова громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради
- Сергій Нікітенко, регіональний представник ГО “Центр UA” у Херсонській області.
За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенка за телефоном (050) 547 05 59 або на пошту [email protected].
Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.