1. В Каховці горів автомобіль місцевої колабораціоністки Ірини Махньової. Зрадниця обіймає посаду «начальниці управління освіти» при окупаційній владі Каховки. Махньова дуже швидко «піднялась» у кар’єрі – від торговки взуттям до освітянки. Їй, доречі, вже повідомили про підозру у колабораціонізмі.
2. Рашисти «призначили» нового сільського голову Гладківки. Ним став фізрук місцевої школи Олексій Бузов. З 2016 по 2020 рік він був депутатом Гладківської ОТГ, у 2015 він балотувався до Голопристанської районної ради від партії «Союз лівих сил», а у 2020 до Голопристанської міської ради. Також новоспечений зрадник очолює первинний осередок СЛС у сусідньому селі Таврійське.
3. Мешканець Херсонщини розповів, що окупанти знущаються над людьми на блок-постах, якщо бачать у них українську символіку. Сам чоловік повертався з Херсона до с. Лазурне, його зупинили на посту біля Антонівського мосту і взяли на «догляд» телефон. Побачивши фонові шпалери з українською символікою, орки стали стверджувати, що він військовий і ще ретельніше перевіряли мобільний. Після цього один з окупантів вдарив херсонця по нозі й в груди, інші почали знущатись з чоловіка й погрожувати, що відвезуть його в якийсь «гараж». Постраждалого «врятував» старший цього блок-посту, який відпустив його зі словами «військові пожартували». Зазначимо, що це не єдиний випадок на території окупованої області.
4. Рашисти долучили херсонську десятикласницю до роботи на них. Так, школярка буде «працювати» на «віджатому» каналі «Суспільний», де орки вже запустили свою пропаганду. Колаборант Стрємоусов повідомляє, що телебачення їм потрібне дня проведення «референдуму».
5. Гауляйтер Херсона Алєксандр Кобєц не любить сплачувати борги. Відповідна інформація з’явилась у виданні «НВ». Кобєц у 2007 році взяв в «Укрсоцбанку» кредит 50 тисяч швейцарських франків для купівлі преміального кросовера “Acura MDX”. Згодом майбутній зрадник вирішив звернутися до суду з позовом про визнання кредиту недійсним. Суд відхилив його позив. Тоді він позичив гроші у свого знайомого, які теж вирішив не повертати. Через це Кобєц отримав ще один судовий розгляд, але його результат встановити, нажаль, не вдалось.