Правоохоронці повідомили про підозру так званій “Міс Херсонська область” Катерині Поповчук, яка добровільно обійняла керівну посаду в окупаційному органі влади на лівобережжі Херсонщини.
Про це йдеться у тексті підозри, яка опублікована на сайті Офісу Генерального прокурора.
За даними слідства, не пізніше 27 червня 2024 року Катерина Поповчук зайняла посаду окупаційної начальниці відділу екологічної освіти у так званому Міністерстві природних ресурсів, екології та риболовства Херсонської області.
На псевдопосаді вона виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у селі Щасливцеве Генічеського району Херсонської області.
Так, Катерині Поповчук повідомили про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України — колабораційна діяльність.
Зазначимо, Катерина Поповчук народилась у Генічеську та є громадянкою України. Її батько Євгеній Поповчук колишній депутат від ОПЗЖ після повномасштабного вторгнення пішов на співпрацю з окупаційною владою та отримав посаду директора Азово-Сиваського національного природного парку, який було незаконно перереєстровано за російським законодавством.
Раніше ми писали, що так звана “Міс Херсонська область” Катерина Поповчук заперечує свою приналежність до нової еліти на ТОТ Херсонщини.
Матеріал МОСТа про Катерину Поповчук можна почитати тут:

