Херсонський обласний краєзнавчий музей замовив виготовлення 420 книг “Хронологія мужності четверта книга”.
Як вказано на Prozorro, 5 серпня музей уклав договір з українським незалежним видавництвом ТОВ “Креативна агенція “Артіль”, яке спеціалізується на виданнях з мистецькою складовою.
У видавництва замовили не лише друк та доставку 420 примірників книги, але й повний спектр послуг з менеджменту проєкту.
Ця співпраця охоплює реєстрацію книги, літературне редагування, коректуру, верстку блоку та дизайн обкладинки.
Загальна вартість друку та поставки склала 205 тис. грн, а послуги з менеджменту проєкту – 50,3 тис. грн. Отже, загальна вартість проєкту для музею становить 255 тис. грн.
Зазначимо, що у 2015 році за ініціативи обласної державної адміністрації та управління культури ОДА започаткували видання книг пам’яті “Хронологія мужності”, де представлені статті та фотографії про захисників.
У червні цього року було презентованого вже третій том “Хронології мужності”, в якому були зібрані пʼятдесят історій жителів області, загиблих у боротьбі з російськими окупантами.
Матеріал був опублікований завдяки підтримці чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

