Окупаційний керівник міста Каховка, що на лівобережжі Херсонщини, Павло Філіпчук не знає, куди зникають гроші, які збирає окупаційна адміністрація місцевого ринку.
У соціальних мережах з’явилась інформація, що до окупаційної адміністрації міста надійшла скарга від каховських підприємців, які працюють на місцевому ринку.
За словами Філіпчука, який прийшов перевіряти роботу адміністрації ринку, керівництва на робочому місці не було, повної бухгалтерської документації та звітів теж немає, тож невідомо, куди йдуть гроші, які отримує ринок на оренду місць.
Нагадаємо, у 2023 році керівником ринку у Каховці росіяни призначили місцевого підприємця Павла Яригу, після цього захопленим ринком керувала місцева мешканка Олена Грек, проте днями її звільнили та замінили продавцем квасу Ігорем Коровком.
Зазначимо, що захоплений ринок у Каховці працює з самого початку окупації міста. Також цей ринок став епіцентром торгівлі після численних прильотів по сусідній Новій Каховці та періодичних заборон окупаційних сил на в’їзд у цей населений пункт.

