Колишній херсонський податківець Святослав Плутахін перейшов на бік окупаційної влади та очолив незаконно створену установу на лівобережжі Херсонщини.
Про це МОСТ дізнався з російських реєстрів.
28 квітня у тимчасово окупованому Скадовську за законами РФ зареєстрували Центр координації регіональних проєктів Херсонської області.
Засновником установи вказано окупаційне Міністерство економічного розвитку Херсонської області, а керівником – Святослав Плутахін.
Святослав Плутахін – колишній начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Херсонської митниці.
У 2019 році його затримали за підозрою в отриманні хабаря, а у березні 2020 року він звільнився з посади.
З 2021 року оновлень по справі Плутахіна не було. Наступне засідання призначено на 15 травня цього року.
Сам Святослав Плутахін людина не публічна та жодних згадок про нього в окупаційних медіа МОСТ не знайшов, проте його дочка – Анна Плутахіна не приховує своєї прихильності до РФ.
До повномасштабного вторгнення Анна Плутахіна була гімнасткою херсонської естрадно-циркової студії “Jin Roh” та брала участь у міжнародних змаганнях.
У 2016 році Анна Плутахіна брала участь у російському телевізійному проєкті “Лучше всех”, ролик з участю доньки на своєму YouTube-каналі розмістив Святослав Плутахін.

А у 2024 році під час незаконних виборів президента РФ, які відбулись на ТОТ Херсонщини Анна Плутахіна стала героїнею пропагандистського ролика для окупаційних медіа та розповіла про свій перший похід на “вибори”.

Наприкінці минулого року Плутахіна відкрила в окупованому Скадовську власну естрадно-циркову студію “Анет”, та в інтерв’ю місцевому телеканалу розповідала про плани виступати зі своїми ученицями на конкурсах у Росії.
Під час інтерв’ю у студії також була присутня дружина Святослава Плутахіна – Олена. Вона розповідала про спортивне минуле доньки.


