Громадянина України, незаконно затриманого окупантами на лівобережжі Херсонської області, засудили до 18 років позбавлення волі. Обвинувачений, за версією незаконного суду, нібито мав причетність до підготовки терористичних актів.
Про це повідомили проросійські телеграм канали.
Окупанти стверджують, що чоловік нібито був завербований співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, під керівництвом якого пройшов навчання мінно-вибухової справи, і потім нібито передавав координати розташування сил Збройних сил Російської Федерації. На підставі цієї інформації начебто були завдані удари з боку Збройних сил України.
Громадянину України незаконно присудили 18 років позбавлення волі в колонії суворого режиму, а також штраф у розмірі 600 тисяч рублів.
Раніше ми писали, що на лівобережжі Херсонщини окупаційний суд засудив українця Сергія Солодкого до 18 років ув’язнення – йому інкримінували шпигунство.