Всі пестициди необхідно використовувати строго згідно з інструкцією, яку дає виробник, необхідно також дотримуватися всіх санітарних норм і техніки безпеки при роботі з хімікатами.
Необхідно враховувати строго норму препарату на гектар. Обробку рекомендується проводити рано вранці, ввечері або в похмуру погоду, але враховуйте прогноз погоди, щоб препарат не змивався з поверхні рослин, рослини при цьому не повинні перебувати в стресовому стані. Використовувати пестициди у температурно-допустимих межах.
При приготуванні бакової суміші необхідно враховувати кислотність води, що рекомендується, і сумісність з іншими препаратами і речовинами при змішуванні. Дощ через короткий час після обробки листя рослин може вплинути на якість обприскування бур’янів.
Препарати зберігати в оригінальній упаковці відповідно до вказівок виробника на етикетці. Не допускати замерзання, берегти від потрапляння прямих сонячних променів та високих температур.
Приготування бакової суміші: читаємо етикетку; проводимо тест на сумісність препаратів (бакова суміш має бути однорідною при внесенні); у баку з’єднуємо тільки маткові розчини, якщо препарати масляні або порошкові; заповнюємо бак водою, потім вмикаємо міксер; додаємо певну дозу пестициду; препарати змішуємо у суворій черговості; ополіскуємо ємність.
Готувати бакову суміш потрібно безпосередньо перед використанням!
Ви все ще боретеся з бур’янами у полі? Бажаєте отримати справді якісну продукцію і за низькою ціною? Наша компанія представляє гербіциди в Україні, що використовуються для знищення рослин.
Що таке гербіцид?
Гербіциди (від латинського слова herba – трава і caedo – вбиваю) – спеціальні хімічні речовини, що зібрані у зручних упаковках, щоб використовувати для знищення бур’янів. Вони входять до категорії засобів захисту рослин (ЗЗР).
Гербіциди за своїм впливом поділяють на:
- селективні;
- неселективні.
Гербіциди загального впливу впливають на всі рослини, які ростуть на території. Головні елементи, у тому числі випускають неселективні гербіциди, дикват і гліфосат. Гербіцидні препарати потрапляють у культуру у вигляді листя.
Гербіциди неселективної дії в агросфері використовують у післязбиральний період, щоб запобігти зростанню багаторічних бур’янових трав та знищити їхню кореневу систему. Перед посівом поля, саду, городу для блокування росту трави. Також ці засоби застосовують перед збиранням зернових, зернобобових для прискорення висихання. При обробці саду розпилювати препарати потрібно на землю, не потрапляючи на стовбури дерев.