"Звезды Африки" проиграли в Станиславе


5 ноября 2013 года.

Вже більше 30 років в селі Станіслав проводиться традиційний турнір по футболу «Золота осінь». З минулого року станіславці надали цьому турніру статус «міжнародного», тому що другий рік поспіль в ньому приймає участь футбольна команда «Зірки Африки». В склад цієї команди входять представники різних країн африканського континенту, які проходять навчання в м. Херсон.

африка херсон

Ось і в цьому році 3 листопада разом із командою «Зірки Африки» в турнірі приймали участь минулорічні переможці турніру команда «Гроно» із с. Дніпровське, команда «Промінь» з с.Киселівки, «Чайка» із с.Широка Балка, Білозерська «Іскра» та господарі турніру Станіславська «Бригантина».

Село Станіслав єдине в районі, яке має два поруч розташованих футбольних поля, тому турнір проходив одночасно на двох полях.

У фінал турніру вийшли минулорічні переможці та господарі турніру. В запеклій боротьбі з рахунком 3:2 переможцями стали станіславці. В боротьбі за третє місце місце киселівський «Промінь» переміг команду «Зірки Африки».

Команди, які зайняли призові місця отримали грошову винагороду, яку вручив спонсор турніру депутат обласної ради уродженець села Станіслав Сидорець Юрій Іванович.

Всі учасники турніру отримали задоволення від участі, адже на стадіоні була організована виїзна торгівля із шашликами, а головне кожен бажаючий міг скуштувати традиційної Станіславської юшки, яку тут же варили на вогнищі та роздавали місцеві рибалки Баранов Олексій та Золотаревський Микола.

Висловлюю слова щирої вдячності від Станіславських вболівальників та гостей села за отримане задоволення організатору цього спортивного дійства, президенту футбольного клуба «Бригантина» Ференцу Василю Івановичу та приймавшим участь в організації турніру Стеценко Дмитру та Терешко Андрію, а також власникам транспортних засобів Корнієнко Олегу та Кобець Сергію, які доставили міжнародний футбольний колектив на змагання.

Станіславський сільський голова
В.В.Жолуденко

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    шипшина