Звернення від ПАТ Херсонгаз до сподивачів у звязку із аварією у Миколаєві

Звернення від ПАТ Херсонгаз до сподивачів у звязку із аварією у Миколаєві
13 мая 2014 года.

Шановні споживачі природного газу!

12 травня поточного року у м.Миколаєві стався нещасний випадок, за попередніми даними слідчих органів, пов'язаний із порушенням правил використання газу у побуті. Внаслідок вибуху зруйновано 3 поверхи багатоквартирного будинку, знищено 18 квартир, постраждало 3 осіб, а доля шістьох поки що не відома.

У зв'язку із цим ПАТ "Херсонгаз" звертається до усіх споживачів природного газу бути більш пильними та уважними до використання газу у побуті, відповідально реагувати на порушення у системі газопостачання та обов'язково повідомляти аварійну газову служба про:
можливі аварійні ситуації,

витоки газу у житлових приміщеннях, під'їздах багатоквартирних будинків, на території приватних споруд та біля газових об'єктів.

За будь-якої підозри на виток газу чи порушення правил безпечного використання газу у побуті, викликати аварійну службу ПАТ "Херсонгаз", яка працює цілодобово за безкоштовним викликом номера 104 з будь-якого типу телефону. Фахівці аварійної служби оснащені надчутливими приладами, здатними вловити найменший виток газу, та мають відповідну кваліфікацію для попередження аварійної ситуації.

Аварію простіше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки.

Теги: газ, авария
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап