Жоден кандидат з Херсонщини не пройшов конкурсу до Вищого антикорупційного суду: список


6 марта

ВККС визначила результати до Вищого антикорупційного суду.

Підтвердили здатність здійснювати правосуддя у складі Вищого антикорупційного суду та за рейтингом займають перші 27 місць (до Вищого антикорсуду проходять перші 27 кандидатів за рейтингом).

Жоден представник суддівського чи адвокатського корпусу Херсонщини до списку не потрапив.

Голова Нововоронцовського районного суду Херсонської області В'ячеслав Каневський набрав 656,75 балів.

Переможці розподілилися таким чином:

1. Пономаренко Іван Петрович, 792, суддя, Тернівський міський суд Дніпропетровської області у відставці
2. Танасевич Олена Віталіївна, 792 бала, суддя, Печенізький районний суд Харківської області
3. Маслов Віктор Васильович, 779, суддя, Тростянецький районний суд Сумської області
4. Федорак Леся Миколаївна, 769,5 бала, голова суду, Гребінківський районний суд Полтавської області
5. Олійник Оксана Вікторівна, 768,75, суддя, Охтирський міськрайонний суд Сумської області
6. Гавриленко Тетяна Григорівна, 767,5, суддя, Новосанжарський районний суд Полтавської області
7. Біцюк Андрій Володимирович, 763,5, суддя, Заводський районний суд міста Миколаєва
8. Коліуш Олег Леонідович, 759,5, суддя, Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області
9. Дубас Віталій Михайлович, 757,5, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність
10. Крикливий Віталій Вікторович, 751,5, суддя, Комсомольський міський суд Полтавської області
11. Шкодін Ярослав Віталійович, 749,75, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність
12. Федоров Олег Володимирович, 747,75, старший партнер, адвокат, адвокатське об'єднання «A.C.F. Partners». Індивідуальна адвокатська діяльність
13. Воронько Володимир Дмитрович, 746,5, суддя, Господарський суд Дніпропетровської області
14. Ногачевський Віктор Вікторович, 745, директор, адвокат, товариство з обмеженою відповідальністю "Лінія Права"
15. Кравчук Олексій Олегович, 740,5, завідувач кафедри господарського та адміністративного права, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
16. Мовчан Наталя Володимирівна, 739,25, суддя, Охтирський міськрайонний суд Сумської області
17. Ткаченко Олег Володимирович, 735 балів, голова адвокатського об'єднання, адвокат, адвокатське об'єднання «Больверк»
18. Широка Катерина Юріївна, 732,25, суддя, Луганський окружний адміністративний суд
19. Хамзін Тимур Рафаїлович, 730,75, суддя, Куйбишевський районний суд Запорізької області
20. Крук Євген Васильович, 727,5, начальник департаменту міжнародного, приватного та фінансового права, адвокатське об'єднання «Ситнюк та Партнери»
21. Сорочан Алла Василівна, 725,5, суддя Врадіївського районного суду Миколаївської області у відставці, наразі адвокат
22. Сікора Катерина Олександрівна, 721,75, юрист, товариство з обмеженою відповідальністю НВП «Альянс-Д»
23. Михайленко Віра Володимирівна, 718, керівник за сумісництвом, адвокатське об'єднання "Веста"
24. Задорожна Лариса Іванівна, 716,25, суддя Теплицького районного суду Вінницької області у відставці
25. Білоус Інна Олександрівна, 715,5, суддя, Тернопільський окружний адміністративний суд
26. Галабала Маркіян Васильович, 715,25, керуючий, адвокатське бюро "Маркіяна Галабали"
27. Мойсак Сергій Мирославович, 714,75, адвокат, індивідуальна адвокатська діяльність

Теги: суд, список
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина