Землі Херсонщини «принесли» місцевим громадам 231 мільйон гривень


23 июля

За піврокуземлевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 231,2 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Це на 29,9 млн. грн. або на 15відс. більше від попереднього року.

Левову частину доходів громад Херсонщини - 193,6млн. грн., або 84 відс. загальних надходжень за використанням земельних ділянок сплатили юридичні особи. Це на 27,4млн. грн. більше ніж торік. Ще 37,6млн. грн. плати за землю перерахували місцевим громадам фізичні особи - підприємці нашої області.

Найактивніше скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та мешканці обласного центру - 101,7млн. грн., а також м. Нова Каховка - 59,6 млн. гривень. Разом вони перерахували 70відс. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Плата за землю традиційно посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області. А спільна системна робота спеціалістів фіскальної служби області та представників органів місцевого самоврядування, у форматі проведення операції «Урожай», дозволить дієво впорядкувати земельні відносини, суттєво скоротити факти використання не облікованих земельних ділянок та сформувати у землевласників - платників податків справжню повагу до таврійської землі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина