Зеленський планує побудувати на Херсонщині містечко для кримчан


13 февраля 2020 года.

У Херсонській області планується побудувати містечко для переселенців з окупованого Криму.

Про це повідомляється на сайті президента.

 Зеленський зустрівся зі своїм постійним представником в АРК Антоном Кориневичем та його заступницями Дар'єю Свиридовою та Тамілою Ташевою. Вони обговорили нагальні проблеми українців з окупованого півострова.
Зокрема, Зеленський повідомив, що на Херсонщині планується будівництво містечко для 500 родин переселенців з Криму. За його словами, відповідних домовленостей досягнуто під час зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

"Ми хочемо побудувати таке містечко. Цього року ми маємо почати це робити. З вашого боку потрібні комунікація та контроль", - заявив він.

 Крім того, зазначив глава держави, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом буде створено спеціальний хаб з розвиненою інфраструктурою для комфортного перетину українцями КПВВ, побудовано якісні дороги та забезпечено транспортне сполучення.

"Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут - "місто-сад". Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости