«Зелений патруль» прибирає ліс

«Зелений патруль» прибирає ліс
2 октября 2013 года.

27 вересня 2013 року учні комунального закладу «Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради стали учасниками цікавого спортивного заходу, приуроченого до Дня туризму, який проходив в Цюрупинському лісовому господарстві, - повідомляють в обласному департаменті освіти, науки, молоді та спорту.

Педагогічний колектив школи сумісно з керівниками гуртків КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради підготували для дітей цілий набір цікавинок: вихованці могли змагатися в різноманітних естафетах і конкурсах, приймати участь в спортивних іграх та виконувати вправи туристичного направлення.

В кінці туристичного свята учнями школи була організована і проведена операція-гра «Зелений патруль» внаслідок чого галявина, на якій перебували діти стала чистішою. По закінченні операції-гри представники класу, який зібрав найбільшу кількість сміття, отримали солодкий приз - цукерки.

 лес

Незважаючи на всі примхи осінньої погоди, діти повернулися до школи в піднесеному настрої, з величезною кількістю позитивних емоцій та прекрасних вражень від активного спортивного відпочинку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости