Збірна Херсонщини з веслування - найкраща


22 июня 2015 года.

З 10 по 15 червня 2015 року у м. Ковелі (Волинська область) проходив відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1999-2000 та 2001-2002 років народження з веслування на байдарках і каное, в якому взяли участь 630 спортсменів із 22 областей України та м.Києва.

Спортсмени змагалися на дистанції - 200 м, 500 м, 1000 м та на довгій дистанції.

У загальнокомандній першості перемогу здобула збірна команда Херсонської області, яка показала найкращий результат як серед старших (1999-2000 рр.н.), так і серед молодших (2001-2002 рр.н.) юнаків.

Переможцями та призерами в особистій першості у віковій групі 1999-2000 років народження стали херсонці:

Перше місце:
- Очкур Микола та Любчич В'ячеслав (байдарка-двійка,1000 та 5000 м, ХВУФК);

- Бураго Ольга (байдарка-одиночка, 500, 200 та 3000 м, ХВУФК).

Друге місце:
- Любчич В'ячеслав (байдарка-одиночка, 1000 м, ХВУФК);

- Берко Герман (СДЮСШОР №2), Жулинський Олександр (ХВУФК), Іверов Владислав, Марценюк Олексій (Голопристанська ДЮСШ) - каное-четвірка, 1000 м;

- Авдєєва Анастасія, Кирилова Олена (СДЮСШОР «Україня»), Чепок Анастасія, Снітко Юлія (ХВУФК) - байдарка-четвірка, 500 та 200 м;

- Іванов Іван (байдарка-одиночка, 200 м, Цюрупинська ДЮСШ);

- Гаркуша Павло (Цюрупинська ДЮСШ), Зайцев Олександр (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту), Четверіков Вадим (Херсонська міська ДЮСШ «Спартак»), Леонов Костянтин (СДЮШОР №2) - байдарка-четвірка, 200 м.

Третє місце:
- Зайцев Олександр (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту), Іванов Іван, Гаркуша Павло (Цюрупинська ДЮСШ), Очкур Микола (ХВУФК) - байдарка-четвірка, 500 м;

- Авдєєва Анастасія, Кирилова Олена (байдарка-двійка, 3000 м, СДЮШОР «Україна»);

- Зайцев Олександр (СДЮШОР з веслувальних видів спорту), Іванов Іван (Цюрупинська ДЮСШ), Очкур Микола та Любчич В'ячеслав (ХВУФК) - естафета 4х200 м.

У віковій групі 2001-2002 років народження:

Перше місце:
- Зарубін Олександр (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту), байдарка-одиночка (1000, 3000 та 200 м),

- Іванов Павло, Католіков В'ячеслав, Терлецький Максим (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту), Загородній Тимофій (СДЮСШОР №2), байдарка-четвірка (1000 та 500 м),

- Славинський Євген (Цюрупинська ДЮСШ), Яковенко Ілля, Жбанов Ігор, Тарасенко Василь (СДЮСШОР №2), каное-четвірка (200 м),

- Іванов Павло, Зарубін Олександр, Терлецький Максим (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту), Загородній Тимофій (СДЮСШОР №2), естафета байдарок-одиночок (4 х 200 м),

- Славинський Євген (Цюрупинська ДЮСШ), Яковенко Ілля, Вервіка Станіслав, Жбанов Ігор (СДЮСШОР №2), естафета каное-одиночок 4 х 200 м),

- Пласкальна Анжела, Дегтярьова Анастасія (ХВУФК), Біла Ганна (Цюрупинська ДЮСШ) та Іванченко Анастасія (Голопристанська ДЮСШ), естафета байдарок-одиночок 4 х 200 м.

Друге місце: Іванов Павло (СДЮСШОР з веслувальних видів спорту) та Загородній Тимофій (СДЮСШОР №2), каное-двійка (200 м).

Третє місце:
- Яковенко Ілля, Вервіка Станіслав, Жбанов Ігор, Тарасенко Василь (СДЮСШОР №2), каное-четвірка (1000 та 500 м),

- Пласкальна Анжела, Дегтярьова Анастасія (ХВУФК), Біла Ганна (Цюрупинська ДЮСШ) та Іванченко Анастасія (Голопристанська ДЮСШ), байдарка-четіврка (200 м).

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина