Завтра у Херсоні презентують конкурс "Молодіжна столиця України"

У четвер, 21 грудня,о 13.00 у великій сесійній залі Херсонської міської ради відбудеться презентація конкурсу "Молодіжна столиця України". Під час презентації конкурсу у місьраді також буде сформовано робочу групу, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.
Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Починаючи з 2017 року цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.
Подробиці на сторінках конкурсу в Facebook:
facebook.com/youthcapitalofukraine
facebook.com/groups/youthcapitalofukraine.ks
та на сайті: youthcapital.org.ua
Координаторка конкурсу "Молодіжна столиця України" у Херсоні - Лук'янова Людмила (mila.lukianova@gmail.com, +380959257672).
- Суд по делу Вышинского состоится в Херсоне завтра
- У Херсоні пройшов чемпіонат області серед молоді юніорів, юнаків та дівчат з шашок-100
- Херсонських студентів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі
- У Херсоні пройде велопробіг до дня визволення міста
- Томенко проведе круглий стіл у Херсоні
- У Херсоні презентують проект «Сталість ВІЛ-послуг»
- Завтра пройдет презентация Хави Родригеса в качестве главного тренера МФК «Продэксим»
- У Херсоні відбудеться чемпіонат області з боксу
- Упродовж доби у Херсоні зареєстрували 3 нових випадки COVID-19
- 28 вересня у Херсоні покажуть документальну стрічку "Бранці Кремля"
- Просмотров: 996
- 0
- 0