Завтра Херсонщину відвідає Володимир Зеленський

Завтра Херсонщину  відвідає Володимир Зеленський
22 сентября

Завтра Херсонщину знову відвідає Президент України Володимир Зеленський.

На сторінці ХОДА у Фейсбук зазначається, що Зеленський планує ознайомитися з ходом проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об'єднані зусилля 2020».

Перший етап навчань «Спільні зусилля - 2020» почався з десантування британських та українських «крилатих піхотинців» у Миколаївській області. 

Навчання такого формату проводяться вперше. Їхня мета - практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів Збройних Сил та наших держав-партнерів.

Під час навчань підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України будуть діяти спільно із військовослужбовцями 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил Великої Британії (16 Air Assault Brigade) та Сили спеціальних операцій ЗС України разом із колегами 352d Special Operations Wing. Такі навчання дають змогу підвищити взаємосумісність і продемонструвати готовність до колективної безпеки.

У рамках «Об'єднані зусилля - 2020» буде розгорнута система управління Територіальної оборони України та задіяно понад 7000 резервістів. Під час навчань також відпрацюють різні схеми застосування підрозділів тероборони у взаємодії з іншими силовими відомствами.

Навчання проводять у всіх областях України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап