Завод «Кримський Титан» загрози для населення Херсонщини не несе

Завод «Кримський Титан» загрози для населення Херсонщини не несе
15 июля 2019 года.

Все більше виявляється публікації, об'єднаних єдиним задумом, у яких нав'язується думка, що через недостатню кількість прісної води підвищився рівень кислотності у кислотонакопичувачі заводу «Кримський Титан», що призводить до збільшення кількості небезпечних речовин в атмосфері та спричиняє негативний техногенний вплив на мешканців, проживаючих у прилеглих районах.

Слід зазначити, що на території області налагоджено постійну взаємодію з підрозділами Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України на КПВВ поблизу заводу «Кримський Титан» щодо забезпечення цілодобового моніторингу обстановки та перевірки вмісту шкідливих речовин в повітрі за допомогою приладу ChemPro-100i.

Крім того, Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з Державною екологічною інспекцією в області, Головним управлінням Держпродспоживслужби в області, ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» проведені лабораторні дослідження забруднення земельних ресурсів, атмосферного повітря, поверхневих вод на території населених пунктів в десятикілометровій зоні спостереження заводу «Кримський Титан». За результатами досліджень перевищення показників, що впливають на здоров'я людей не виявлено.

Також, слід зазначити, що з 10 квітня по 30 травня 2019 року на території Каланчацького і Чаплинського районів працювала хіміко-радіометрична лабораторія Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

За результатами досліджень атмосферного повітря у зазначених районів перевищення концентрації забруднюючих речовин не виявлено.

Крім того, на території Каланчацького та Чаплинського районів працювала пересувна лабораторія науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» Міністерства екології та природних ресурсів.

Протягом всього періоду спостереження перевищення показників, що впливають на здоров'я людей не виявлено.

Також, за словами головного лікаря обласного центру громадського здоров'я, доктора медичних наук Юрія Ромаскевича, з 24 по 29 червня на території районів, що знаходяться поблизу заводу «Кримський Титан» працювали фахівці з м. Атланти (США) разом з польовими дослідниками з різних лабораторних центрів України. Вже найближчим часом, за інформацією іноземних фахівців, буде відомий попередній результат досліджень.

Теги: титан
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап