Завершився перший етап чемпіонату області з футболу серед юнаків

Завершився перший етап чемпіонату області з футболу серед юнаків
11 ноября 2013 года.

Завершилася І половина чемпіонату області з футболу 2013/14 року серед команд юнаків 1998/99 та 2000/01 рр.н. у класах А і Б - І коло у класі А, де грає по 7 команд, та І-ІІ кола у класі Б, тут змагається по 4 команди.

На минулому тижні були зіграні пропущені матчі, тепер у підсумку усі команди зіграли по 6 матчів (результати матчів та підсумкові таблиці додаються).

У класі А у обох вікових групах лідирує «Кристал» м. Херсон - так і має бути, бо немає у нас в області іншої спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з футболу, яка могла би на рівних конкурувати з «Кристалом». Є ще команда «Херсон - 47» зі спеціалізованими класами ДЮСШ №3 та ЗОШ №47 м. Херсона, але у цьому сезоні вони не конкурують навіть в чемпіонаті України серед команд юнаків ДЮФЛУ за явної переваги «Херсону - 47» у цьому змаганні. Кожному - своє.

У класі Б у обох вікових групах лідирує «Аматор» з Новотроїцького району і його перевага над іншими командами найбільш відчутна у клубному заліку. Мабуть керівники Закладів, яких представляє команда, поставили перед нею завдання підвищитися у класі у майбутньому сезоні.

ІІ половина чемпіонату відбудеться у квітні-травні 2014 року.

Теги: футбол
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина