Заступника голови Каховської РДА звільнили тишком-нишком

Заступника голови Каховської РДА звільнили тишком-нишком
30 сентября

Нового заступника голови Каховської райдержадміністрації представили колективу 28 вересня. Ним став 35-річний Андрій Сєров - керівник місцевої швейної фабрики «ВіД». У 2018 році йому вдалось довести незаконність свого звільнення з посади директора комунального підприємства «Каховська керуюча компанія». Через відповідне неправомірне розпорядження міського голови Андрія Дяченко громада тоді втратила майже 170 тис. грн.

Як пояснила «Новому дню» перша заступниця голови РДА Ольга Вакулич, попереднього заступника голови Володимира Федченка нещодавно звільнили за згодою сторін. Він не протримався на цій посаді й півроку.

Звільнення Федченка виявилось дуже дивним, адже зовсім нещодавно його називали ледь не найймовірнішим висуванцем на посаду міського голови Каховки від партії «Слуга народу». До весни 2020 року він працював радником міського голови Нової Каховки і був на той час основним кандидатом на посаду голови Нижньосірогозької РДА.

Майже непомітне завершення його нетривалої кар'єри в Каховській РДА співпало зі скандалом, який стався 10 вересня в громадській приймальні «Слуг народу» в будівлі райдержадміністрації. Як повідомили деякі онлайн-ресурси, нібито там знайшли наркотики. У відповідь в Каховській районній парторганізації «Слуги народу» заявили, що проти них сталася провокація, а знайдений в офісі «короб із насінням рослинного походження» їм підкинули.

Наприкінці зими в квартирі Володимира Федченка правоохоронці провели обшук. Сталося це після того як в приміщенні каховського військово-патріотичного клубу, одним із керівників якого він був, 28 лютого вилучили вибухові снаряди і гранати часів Другої світової війни.

Пізніше СБУ заявила про виявлення у каховських пошуковиків двох схронів з військовими засобами масового ураження. За інформацією СБУ, зловмисники зберігали її в лісосмузі поряд із автотрасою міжрегіонального значення для подальшого перепродажу.

Олег БАТУРІН.

 

Теги: каховка
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап