Засідання ТСК у справі Гандзюк відбувається в закритому режимі


23 апреля 2019 года.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів заслуховує інформацію про стан розслідування справи про її вбивство, а також нападів на інших громадських активістів.

Заслуховування інформації ТСК проводить у закритому режимі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як повідомив на початку засідання голова ТСК Борислав Береза, на засіданні буде заслухана інформація про розслідування вбивства Катерини Гандзюк, а також про напади на громадських активістів Сергія Стерненка, Віталія Устименка, Олега Михайлика та Сергія Мазура.

На засіданні присутні представники Генеральної прокуратури та Національної поліції, а також керівник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук. Також члени ТСК мають визначити дати виїзних засідань.

Співробітницю Херсонської міськради, активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року облили сірчаною кислотою біля її будинку у Херсоні. Опіками було уражено 30% тіла жінки. Вона перенесла кілька операцій. 4 листопада 2018 року Гандзюк померла.

Батько вбитої активістки з Херсона Катерини Гандзюк заявив на засіданні Тимчасової слідчої комісії ВР, що підозрюваний в організації вбивства кримінальний авторитет Олексій Левін (Москал) нібито співпрацює з головою Херсонської облради Владиславом Мангером, а також головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим та його заступником Євгеном Рищуком.

Теги: тск
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина