За програмою «Доступні ліки» лікарські засоби на Херсонщині отримали 146 тис.осіб


11 июня 2018 года.

З 01 квітня 2017 року в Україні запроваджено Урядову програму «Доступні ліки», яка передбачає повну або часткову державну підтримку лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму. На 2018 рік затверджено коштів у сумі 27 204,3 тис. грн., станом на 04 червня профінансовано 11 335,3 тис. грн. з яких використано 11 120,6 (98,1%).

Найбільша кількість аптек, які приймають участь в зазначеній програмі знаходиться у м.Херсон, Великоолександрівському, Новотроїцькому, Білозерському районах та м. Новій Каховці. Найменша кількість залучених аптек по 1 у Верхньорогачицькому, Великолепетиському та Іванівському районах.

Департаментом охорони здоров?я у серпні 2017 року було запроваджено механізм доставки лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню в рамках реалізації урядової програми «Доступні ліки», середніми медичними працівниками (фельдшерами, акушерками, медичними сестрами) хворим у сільській місцевості, які не можуть самостійно отримати необхідні медикаменти в аптечній мережі.
Такий механізм функціонує і на даний час.

З початку поточного року по області було укладено 79 договорів із суб'єктами господарювання різних форм власності, які здійснюють відпуск лікарських засобів. Триває укладення договорів закладами охорони здоров'я із суб'єктами господарювання різних форм власності. Медичними працівниками з початку року виписано рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів у кількості 298396 рецепти.

Відсоток отоварених рецептів складає 79,3% (236658 рецептів) від виписаних. З початку року 146640 осіб отримало лікарські засоби за програмою «Доступні ліки».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина