За неналежне утримання прилеглих територій притягнуто до адміністративної відповідальності власника салона краси і голову правління ОСББ


14 февраля 2017 года.

13 лютого спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона виявлено та припинено правопорушення у сфері благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку.

За несанкціоноване складування будівельного сміття на прилеглій території притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 152 КУпАП та зобов'язано негайно привести прилеглу територію до належного санітарного стану власника салона краси "Fifa" (вул. Патона, 8).

Також 13 лютого за неналежний санітарний стан контейнерного майданчика по вул. І. Куліка,133 притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 152 КУпАП та зобов'язано негайно привести контейнерний майданчик до належного санітарного стану голову правління ОСББ.

Нагадуємо, що за неналежне утримання прилеглих територій власники об'єктів, керівники підприємств, установ, організацій несуть адміністративну відповідальність. Розмір штрафу від 340 до 1700 грн. Правила благоустрою та, зокрема, повнийперелік порушень правил благоустрою, за які настає відповідальність , опубліковані на сайті Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап