За два тижні нерестової заборони вилучено понад 455 кг водних біоресурсів, - Херсонський рибоохоронни патруль


16 апреля 2019 года.

У період з 8 по 14 квітня інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля було виявлено 40 порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, складено 20 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та сім - за ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут риби). Крім того, оформлено 13 актів виявлення та вилучення майна, власників якого не встановлено.

«Протягом цього часу у порушників вилучено понад 455 кг водних біоресурсів та 50 од. незаконних знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 10 336 грн», - повідомили в Управлінні.

Для прикладу, 13 квітня в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, біля с. Геройське державними інспекторами зафіксовано незаконний лов водних біоресурсів. Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову для любительського рибальства - мисиновими сітками. Правопорушнику вдалось добути короп - 6 екз. та карась сріблястий - 6 екз., загальною вагою 24 кг. Завдано збитків у розмірі 1 955 грн.

14 квітня на автошляху Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч спільно з працівниками ВП в порту «Херсон» ХВП ГУНП в Херсонській області був затриманий правопорушник. Громадянин на автомобілі перевозив водні біоресурси без документів, які підтверджують законність їх придбання. При затриманні виявлено і вилучено 205 кг риби. А саме: карась сріблястий - 122 кг та молодь карася - 83 кг. На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номером телефонної «Гарячої лінії»: (050) 012-35-73.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап