За добу прикордонники Херсонського загону виявили підроблене доручення та заборонили в’їзд двом іноземцям на 3 роки


28 ноября 2016 года.

Вчора, прикордонники Херсонського загону в черговий раз попередили спробу незаконно переміщення транспортного засобу через адміністративну межу з території тимчасово окупованого Криму.

До контрольного пункту в'їзду - виїзду «Каланчак» на автомобілі «Opel» прибув громадянин України, який слідував за маршрутом Севастополь-Київ.

Під час проведення перевірочних заходів прикордонники встановили, що доручення на автомобіль видане в столиці України з порушенням, без присутності власника транспортного засобу, який знаходився за межами

материкової частини України. Довіреність вилучена співробітникам Каланчацького відділення Національної поліції для проведення подальших оперативно-слідчих дій, а в водій на автомобілі повернувся на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Також, в пункті пропуску «Миколаївський МТП» прикордонники виявили громадянина Сирії та громадянина Туреччини, які на інших суднах заходили в тимчасово закриті порти Криму, про що свідчать відмітки в їхніх паспортах. За порушення порядку перебування на тимчасово окупованій території АР Крим іноземців не пропустили та заборонили в'їзд на територію України на 3 роки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап