За «бригадний підряд» генічеські підприємці отримали 95 тисяч гривень штрафу


22 июля 2020 года.

На Азовському узбережжі генічеські підприємці продовжують «економити» на сплаті акцизного податку та проводити роздрібну торгівлю підакцизними товарами без використання РРО. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області. 

Аби не сплачувати акцизний податок, розрахунки із застосуванням платіжних карток за реалізовані алкогольні напої та тютюнові вироби бізнесмени спрямовували на розрахунковий рахунок «бізнес - партнерів» на спрощеній системі. Реєстратори розрахункових операцій також використовували за власним бажанням, фіскальні чеки покупцям не видавали.

За «економію» на сплаті акцизного податку, роздрібну торгівлю без використання РРО та придбання відповідних ліцензій та за наслідками перевірки 4 закладів торгівлі у м. Генічеську підприємці отримали по 23800 гривень штрафних (фінансових) санкцій кожен. За суттєві порушення в сфері готівкового обігу підприємцям доведеться сплатити 95,2 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій до бюджету.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости