З початку року прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління виявили 48 тонн риби та більше 25 кілометрів сіток


19 октября 2017 года.

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління активно протидіють незаконній діяльності, в тому числі і тій, яку намагаються здійснити порушники в межах контрольованих прикордонних районів.

Минулої доби військовослужбовці Бердянського та Херсонського загонів виявили у трьох випадках праворушення, що пов'язані з незаконним виловом водних живих біоресурсів.

Так, на березі Утлюцького лиману Генічеського району прикордонники Бердянського загону виявили одного громадянина України, який сіткою здійснив вилов піленгасів, бичків та камбали, завдавши шкоди державі на суму більше 22 тисяч гривень. А правоохоронці Херсонського загону в районі населених пунктів Очаківське (Голопристанський район) та Красне (Скадовський район) виявили 6 креветочних ятерів. Незаконно виловлені біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені встановленим порядком.

Варто зазначити, що за 9 місяців цього року прикордонники Бердянського та Херсонського загонів виявили 627 незаконних знарядь лову, більше 25 кілометрів сіток, а також 48 тонн незаконно виловлених водних живих біоресурсів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости