З компанією, яка виграла тендер на реконструкцію площі в Каховці хочуть розірвати договір

З компанією, яка виграла тендер на реконструкцію площі в Каховці хочуть розірвати договір
20 ноября 2019 года.

Пошуками нового місця для головної різдвяної ялинки міста довелося зайнятися керівництву Каховки. Перший заступник міського голови Олег Кожем'якін пояснює це тим, що ТОВ «Левміськбуд», яке виграло тендер на проведення реконструкції центральної площі перед районним будинком культури, зірвало календарний графік виконання робіт.

- Вони навряд чи встигнуть завершити всі роботи до 31 грудня, як передбачено договором. Тому зараз ми розглядаємо варіант розірвання цього договору та оголошення нового тендеру. Проте це може призвести до судової тяганини з ТОВ «Левміськбуд». І тоді все те чудо з переритою площею в центрі міста може залишитися аж до наступного літа. Нам би цього не хотілося, - коментує він.

За словами Олега Кожем'якіна, фірма вимагає від міста сплати 500 тис. грн. авансу.

- Але вона навіть цього не заслужила. Крім того, бували прецеденти, коли фірма-забудовник бере аванс і потім зникає з кінцями. Я знаю щонайменше один подібний випадок у Харкові. Ми будемо намагатись переговорити з представниками «Левміськбуду», щоб зрозуміти їхні плани щодо реконструкції площі, - каже чиновник.

Що ж стосується головної міської ялинки, то цього року її доведеться перенести з центральної площі. Попередньо ялинку планують встановити біля школи мистецтв на місці колишнього пам'ятника Леніну.

Нагадаємо, що київська ТОВ «Левміськбуд» 3 жовтня виграла тендер на проведення реконструкції площі. Вартість робіт - 3,8 млн. грн.

Реконструювати центральну міську площу у Каховці намагаються з 2014 року.

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина