З 10 листопада змінені умови блокування податкових накладних


15 ноября 2018 года.

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє про зміни з 10 листопада умов блокування податкових накладних.

Кабінет Міністрів України постановою від 24.10.2018 р. №936 вніс зміни до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Цим пунктом визначено ознаки, за якими ПН/РК не блокуватимуться.

По-перше, перевірка ПН/РК на відповідність ознакам, визначеним п.3 Порядку №117, яка відбувається до проведення моніторингу, за результатами якого можливе зупинення реєстрації, не стосуватиметься РК щодо зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їхньому постачальнику (продавцю).

По-друге, значення показника D збільшується з 0,03 до 0,05 (у результаті чого, має зменшитися можливість «прилаштування» несумлінними платниками податків до відповідного показника за рахунок сплати живих коштів до бюджету);

По-третє, у загальному обсягу постачання за поточний місяць, який має становити менше 500 тис. грн., сума такого обсягу на одного покупця не повинна перевищувати 50 тис. гривень.

Оскільки в тексті Постанови №936 не зазначено точної дати набрання чинності, то згідно з законодавством вона набере чинності в день її офіційного опублікування.

Офіційне опублікування відбулося 10 листопада в «Урядовому кур'єрі» №212/2018. Отже, зміни чинні з 10 листопада 2018 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап