Взяти Левіна та Мангера на поруки зголосились четверо людей

Взяти Левіна та Мангера на поруки зголосились четверо людей
19 августа 2020 года.

Взяти на поруки голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та Олексія Левіна, яких підозрюють в причетності до нападу на Катерину Гандзюк, виявили бажання четверо осіб. Поручителів суд заслухає на засіданні, яке відбудеться 19 серпня.

Про це із Дніпровського райсуду столиці повідомила кореспондентка Суспільного Влада Прізова.

Журналістка також додає, що серед людей, які хочуть взяти на поруки голову Херсонської облради, є його син. Прокурор натомість клопоче про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для обох підозрюваних.

Судове засідання планують перенести на 19 серпня.

У самому засіданні кілька разів робили перерву. Першого разу - для того, аби медики оглянули Олексія Левіна, який заявив, що його побив конвой. Після медичного огляду лікарі зробили висновок, що Левін може продовжувати брати участь у засіданні. В цей час адвокати принесли йому одяг, адже до судової зали Олексія Левіна доставили напівроздягнутим. Як пояснили самі конвойні, підозрюваний сам відмовлявся одягнутися.

Ще кілька разів перерву робили з технічних причин.

Нагадаємо, раніше МОСТ писав про те, що серед тих, хто хоче взяти Мангера на поруки - Інна Усачова, яка називає себе головою "Самооборони Херсона".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости