Вже рік лікарі та пацієнти лікарні залізничників у Таврійську боряться за збереження закладу

Вже рік лікарі та пацієнти лікарні залізничників у Таврійську боряться за збереження закладу
28 января 2016 года.

Сьогодні колектив та пацієнти філіалу лікарні залізничників, що знаходиться у Таврійську, зібрались під стінами закладу з вимогою його не закривати.

За словами медиків, з 1 лютого їх медичний заклад у зв'язку з відсутністю фінансування - закривають.

"Рахунки заблоковані з 1 січня. Зараз не існує такого закладу Залізнічної відділової лікарні станції Херсон та її філії у місті Таврійську. Де-юре нас немає, а де-факто ми працюємо і люди лікуються" - прокоментував кореспонденту УНН завідуючий поліклінічнім відділенням Володимир Лопачук.

Нагадаємо, відомчі лікарні "Укрзалізниці" згідно з новим Бюджетним Кодексом мали бути передані на фінансування з місцевих бюджетів ще у грудні позаминулого року. З того часу у лікарні міста Таврійськ, яка є підрозділом Херсонської залізничної лікарні, почалися фінансові проблеми.

Як розповів головний лікар Залізничної відділової лікарні станції Херсон Анатолій Доніч, аби зберегти поліклініку, її мають передати в комунальну власність.

Поки процес передачі лікарні в комунальну власність не завершився, поліклініка буде працювати при Центрі первинно медико-санітарної допомоги. Частину вузьких спеціалістів забирає Новокаховська міська лікарня. На яких юридичних підставах буде працювати поліклініка і хто буде платити за комунальні платежі поки невідомо. Частині ж лікарів роботу не знайшли.

"20 людей залишається без роботи. Їм було запропоновано поїхати кудись влаштуватись на 0,5 ставки та ставку, але на проїзд вони витратять більше, аніж отримають зарплату" - зазначив В.Лопачук.

Пацієнти ж наголошують на тому, щоб поліклініка лишилась у повному складі.

Нагадаємо, вже рік пацієнти та колектив поліклініки боряться за збереження свого медичного закладу. Люди звертались до різних органів влади, мітингували, перекривали дороги та навіть оголошували голодування.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина